Magyar motorossikerek Monzában

Jól szerepeltek a magyar motorosok a Superbike-világbajnokság monzai futamán.

2012. Május 03. 14:17, csütörtök | Sport

Túraautó-vb: a tavalyinál több nézőre számítanak a Hungaroringen

A tavalyi 70 ezernél több nézőre számítanak a túraautó-világbajnokság (WTCC) Hungaroringen sorra kerülő hétvégi versenyein.

2012. Április 30. 14:13, hétfő | Sport

Rátámadt a pályabíróra

Rátámadt az egyik pályabíróra egy finn versenyző a vasárnapi gyorsaságimotoros-világbajnokság Spanyol Nagydíján, a pilótát egy GP-től eltiltották.

2012. Április 28. 14:11, szombat | Sport

A defekt volt a legnagyobb ellenfél

Extrém időjárási körülmények között, óriási balszerencse miatt szorult ki a legjobb tízből az elsőéves junior Horváth Zsanett a triatlonozók Európa-bajnokságán az izraeli Eilatban.

2012. Április 25. 14:19, szerda | Sport

Vitorlázás: mastersvilágbajnok a Wossala, Vezér, Németh solingcsapat

A Wossala György, Vezér Károly, Németh Péter alkotta csapat nyerte a Balatonalmádiban rendezett soling mastersvilágbajnokságot.

2012. Április 25. 07:21, szerda | Sport

WTCC: Michelisz és Wéber is rajthoz áll a debütáló Slovakia Ringen

A marokkói „kitérő" után a túraautó-világbajnokság (WTCC) mezőnye visszatér Európába.

2012. Április 25. 07:19, szerda | Sport

Eltiltották az olimpiai ezüstérmes atlétát

Doppingvétség miatt kétéves eltiltást kapott Irina Melesina orosz atléta.

2012. Április 10. 07:19, kedd | Sport

Kanada a világ tetején

Kanada megvédte címét a Bázelben rendezett férfi curling-világbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 8-7-re legyőzte Skóciát.

2012. Április 05. 14:21, csütörtök | Sport

Az idei első igazi verseny

Berki Krisztián szerdán Kínába utazott, ahol részt vesz az idei első nemzetközi versenyén.

2012. Április 03. 07:17, kedd | Sport

Irány Spanyolország a további fejlődésért!

Hétfőtől két hétig a spanyolországi Málagában edzőtáborozik a magyar atléták egy népesebb csoportja. Nguyen Anasztázia, a Felix Promotionnel együttműködő sprinter ott szeretné tovább alakítani egyébként is jó formáját.

2012. Március 30. 07:19, péntek | Sport

Bernie Ecclestone nem aggódik

Bernie Ecclestone, a Formula–1 első számú irányítója szerint biztosan megrendezik az idei autós gyorsasági-világbajnokság negyedik futamát, a Bahreini Nagydíjat.

2012. Március 23. 14:23, péntek | Sport

A Böhn-csapat a németeket is legyőzte

A magyar női kézilabda-válogatott Nyíregyházán 25–23-ra győzött Németország ellen az Eb-selejtezők 1. csoportjában.