Hírek
2022. Április 15. 10:01, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Viperával és gázpisztollyal esett a szórakozóknak

Viperával és egy gáz-és riasztófegyverrel esett a szórakozóknak egy férfi Százhalombattán a minap. A rendőrök bilincselve előállították.
Egy százhalombattai söröző vendégeinek borzolta kedélyeit egy férfi április 12-én este. Több korsó sört gurított le a torkán, majd elhagyta a vendéglátóhelyet. Kis idő múlva épp zárásra azonban visszatért, hogy folytassa, amit elkezdett a személyzet azonban közölte záróra van, már nincs kiszolgálás – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy ekkor a férfi a kocsma előtt üldögélő vendégekhez lépett és minden előzmény nélkül egy viperával támadt egyikükre, többször meg is ütötte a sértettet. A cimborák próbáltak társuknak segíteni, ekkor azonban a támadó egy gáz-és riasztófegyvert húzott elő a zsebéből és azzal fenyegetőzött tovább, majd, amikor megunta elsétált a helyszínről.
A rendőrök azonosították az érdi illetékességű Sz. Tibort, akit másnap kora este lakásán bilincseltek. A 46 éves férfi kihallgatásán taglalta, hogy napközben 10 doboz sör és jó pár deci bor is lecsúszott a torkán és nyugtatókat is bevett, - így az általa önkívületi állapotnak titulált helyzetében - a történtekre nem emlékszik.
Az Érdi Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld
Megújul a pápateszéri Kurali-malom
2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai
Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld
Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt
Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat