Hírek
2018. Június 29. 07:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Véget ér a jövő évi költségvetés általános vitája
A kormány képviselőjének zárszavával ér véget ma a jövő évi költségvetés általános vitája az Országgyűlésben.
A Ház aktuális ülésének utolsó napja reggel 8 órakor, a kuláküldözések idején tönkretett magyar gazdákra történő emlékezéssel kezdődik.
A büdzsé szerdáról, majd csütörtökről elnapolt tárgyalása négy és fél órában folytatódhat további képviselői felszólalásokkal. A kabinet ezt követően legfeljebb 30 percben reagálhat a három nap alatt elhangzottakra.
Az e heti ülés utolsó napirendi pontjában a 2019-es költségvetést megalapozó törvénymódosításokról tartanak általános vitát, ötórás időkeretben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld
Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon
2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz
Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
