Hírek
2019. December 30. 13:28, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mti
Tűz volt egy óbudai társasházi lakásban
Kiürítették egy óbudai tízemeletes társasház egy lépcsőházát hétfő délelőtt, miután tűz ütött ki egy harmadik emeleti lakásban - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.
Kolozsi Péter elmondta: a fővárosi tűzoltók, mintegy ötven lakót kísértek ki az épületből majd megfékezték a lángokat. A lakásban csak egy kutya tartózkodott, a tűzoltók kimentették, majd átadták a gazdájának.
A lakók azután térhetnek vissza otthonukba, hogy a tűzoltók egy ventillátor segítségével befejezik a lépcsőház kiszellőztetését - mondta a helyettes szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
