Hírek
2015. December 25. 08:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több tucat közlekedési balesetnél intézkedett a rendőrség az elmúlt 24 órában
Harminchat baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök az elmúlt 24 órában. Az egyik baleset halálos kimenetelű volt, ott egy személy életét vesztette, tizenöt baleset súlyos, húsz pedig könnyű sérüléssel végződött
- közölte az ORFK Kommunikációs Szolgálata péntek reggel az MTI-vel. A közleményből az is kiderül, hogy az említett időszakban a szolgálatot ellátó állomány összesen 97 személyt fogott el. Közülük 64-et bűncselekmény elkövetésén értek tetten, 25 főt pedig az ellenük érvényben lévő körözés alapján fogtak el.
Száznegyvenkét személyt állítottak elő, köztük 60 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 14-et pedig ittas vezetés gyanújával.
Biztonsági intézkedést 137 esetben foganatosítottak - áll a rendőrség honlapján közzétett közleményben.
A rendőrök csütörtökön tiltott határátlépés miatt 8 embert fogtak el. További 4 személlyel szemben közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
