Hírek
2016. December 23. 07:36, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 20 milliót gyűjtött advent idején az Ökomenikus Segélyszervezet
Csak az adventi időszakban 20 millió forint adományt gyűjtött össze segélyvonalán keresztül az Ökomenikus Segélyszervezet - közölte Gáncs Kristóf kommunikációs igazgató az M1 aktuális csatornán csütörtökön.
Ismertetése szerint a karácsony előtti utolsó napokban még sokan döntenek úgy, hogy ebben a formában segítenek a rászorulóknak, így az összeg még emelkedhet.
Tapasztalataik szerint az emberek egyre szívesebben adományoznak, segélyszervezetükhöz tavaly egymillió ember csatlakozott, és idén is hasonló számú növekedésre számítanak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
