Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2021. Október 18. 11:06, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében

Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében

Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében vasárnap - közölte a rendőrség a honlapján.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Tácon szólalkozott össze két férfi, majd a fiatalabb több késszúrással megsebesítette vitapartnerét. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 62 éves áldozatot, de a férfi a helyszínen meghalt.

A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt, egy 22 éves helybélit, akit a rendőrségre előállítottak. A férfi kihallgatása folyamatban van. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.