Hírek
2018. Március 08. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Terrorizmus finanszírozásával gyanúsít két külföldit a magyar rendőrség
Terrorizmus finanszírozásával gyanúsít a rendőrség két külföldit, akiket a röszkei tranzitzónából állítottak elő - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata csütörtökön az MTI-t.
A közlés szerint a Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai a tranzitzónából szerdán előállították elő a két, magát iráni, illetve török állampolgárnak valló embert.
A Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) munkatársai gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették őket. A rendőrök előterjesztést tettek a két gyanúsított előzetes letartóztatására.
A nyomozást a NNI folytatja le a két külföldi állampolgárral szemben - közölte a kommunikációs szolgálat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 16:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 27. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
