Hírek
2016. Június 22. 13:24, szerda |
Belföld
Forrás: VOLT Fesztivál Sajtóiroda
Telekom VOLT Fesztivál: elfogytak a bérletek

A Telekom VOLT Fesztivál újra történelmet ír, ugyanis egy héttel a kapunyitás előtt minden bérlet elkelt. Korábban a szervezők bejelentették, hogy a péntek már teltházas,
mostantól pedig a többi napra már csak napijegyet lehet kapni.
„Korábban soha nem fordult elő, hogy elővételben elkeltek volna a bérletek. Az idei VOLT iránti érdeklődés rendkívüli, köszönhetően ez a “Európa legjobb közepes méretű fesztiválja” címnek, az idei line-upnak és annak, hogy a közönség többnyire boldogan távozik tőlünk” - mondta el Lobenwein Norbert, a VOLT főszervezője.
A szerdai, csütörtöki és szombati programokra már csak napijegyek kaphatók, akárcsak a keddi nyitónapra, a Petőfi Zenei Díj gálára.
„Arra kérünk mindenkit, hogy illegális helyen, utcai árusoktól ne vásároljon jegyet, ugyanis ilyenkor számítani lehet nagy mennyiségű, hamis jegyre” - tette hozzá Fülöp Zoltán, a VOLT másik házigazdája.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.