Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2019. Március 08. 15:01, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Szünetel az e-matricák értékesítése vasárnap hajnalban

Szünetel az e-matricák értékesítése vasárnap hajnalban

Karbantartás miatt vasárnap hajnali egy és négy óra között szünetel az úthasználati jogosultságok értékesítése – közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. pénteken az MTI-vel.

A karbantartás ideje alatt a megszokott szolgáltatások (e-matrica és viszonylatijegy-értékesítés, alacsonyegyenleg-értesítés, bírságriasztás) nem lesznek elérhetőek.

Felhívták az autósok figyelmét, hogy a fizetős útszakaszokra ebben az időszakban is csak érvényes úthasználati jogosultság birtokában lehet felhajtani. Ezért a NÚSZ azt javasolja az érintetteknek, hogy úthasználati jogosultságaikat még a karbantartás kezdete előtt vásárolják meg az ematrica.nemzetiutdij.hu, illetve a hu-go.hu weboldalakon, a NÚSZ Zrt. ügyfélszolgálati irodáiban és viszonteladó partnereinél, vagy a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (SMS-ben, weben vagy mobilalkalmazás segítségével).

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.