Hírek
2017. Június 24. 17:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Szivárgó gáz lobbant be Ura községben egy családi házban

Gázpalackból kiáramló gáz lobbant be Ura községben egy családi ház konyhájában szombat délután - tájékoztatta az MTI-t a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
A balesetben egy ember súlyosan megsérült.
Dóka Imre elmondta, a lökés olyan erősségű volt, hogy komoly károkat okozott az épületben, ahol egy ember volt. A középkorú férfi másodfokú égési sérüléseket szenvedett, őt kórházba szállították.
A konyha berendezési tárgyai lángra kaptak, a tüzet a mátészalkai hivatásos és a csengeri önkormányzati tűzoltók fékezték meg. A tűzoltók még két gázpalackot kihoztak az épületből - tette hozzá a szóvivő.
Mivel a ház lakhatatlanná vált, a sérült elhelyezéséről a helyi önkormányzat a későbbiekben gondoskodik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan
Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.