Hírek
2018. Január 14. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Súlyosan megégett egy ember Érden egy kigyulladt házban
Súlyos sérülésekkel vitték kórházba azt az embert, akit egy kigyulladt házból menekítettek ki szombaton az érdi Molnár utcában - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
A szóvivő elmondta, a 40 négyzetméteres házban még a tűzoltók kiérkezése előtt felrobbant egy gázpalack, egy másikat pedig munkatársai hoztak ki az épületből.
A lángokat sikerült eloltani, jelenleg az épületet szellőztetik ki, és további gázpalackok után kutatnak hőkamera segítségével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
