Hírek
2011. December 23. 14:00, péntek |
Sport
Forrás: mno.hu
Spanyol–magyar meccs februárban?
A FourFourTwo információi szerint a világbajnoki és Európa-bajnoki címvédő spanyol válogatottal csap össze idegenben az Egervári-csapat hamarosan.
A spanyol és a magyar szövetség köztudottan jó kapcsolatban áll egymással, amelyet elsősorban az egykori olimpiai bajnok futballista, a több spanyol csapatban is játszott Dunai Antal ápol, aki novemberben a spanyol követség vendége volt a Wembley-ben az angol-spanyol barátságos mérkőzésen, és jó barátja Ángel María Villarnak, a Spanyol Labdarúgó-szövetség elnökének. A spanyolok elleni felkészülési meccseknek (és edzőtáborozásoknak) egyébként is hagyománya van, legutóbb 2002-ben a Puskás Ferenc Stadion névadó mérkőzésén találkoztak a felek (1–1), Spanyolországban pedig utoljára 1991-ben, Santanderben léptünk pályára, és 4–2-es győzelmet arattunk.
A tárgyalások jelenleg is folynak, és ha megállapodás születik a mérkőzésről, akkor a világfutball legnagyobb sztárjai, a barcelonai Xavi Hernández, Andrés Iniesta, Gerard Piqué, vagy a Real Madrid klasszisai, Iker Casillas, Xabi Alonso ellen mérkőzhetnek Rudolf Gergelyék.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 07:46, kedd | Sport
Vb-2026 - Nyolcaddöntő: Spanyolország-Portugália 1-0
A regnáló Európa-bajnok spanyol válogatott 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság dallasi nyolcaddöntőjében.
2026. Július 06. 11:00, hétfő | Sport
Szoboszlai Dominik: megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam
Megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam –
2026. Július 06. 07:22, hétfő | Sport
Vb-2026 - Haaland duplájával Norvégia kiejtette Brazíliát a nyolcaddöntőben
A norvég válogatott Erling Haaland duplájával 2-1-re legyőzte a brazil csapatot vasárnap a labdarúgó-világbajnokság New Yorkban rendezett nyolcaddöntőjében.
