Városlista
2026. július 8, szerda - Ellák

Hírek

2019. Január 10. 07:28, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Sokfelé havazik, köd és eső is nehezíti a közlekedést

Sokfelé havazik, köd és eső is nehezíti a közlekedést

Sokfelé havazik a Dunántúl nyugati, északnyugati részén, valamint a főváros és Székesfehérvár térségében, Fonyód és Dunaújváros környékén eső esik,

míg az Alföld déli és északkeleti részén köd miatt korlátozottak a látási viszonyok - közölte az Útinform csütörtökön a honlapján.

A közlemény szerint az M7-es autópálya Székesfehérvár-Siófok közötti szakaszán latyakos a burkolat, a többi gyorsforgalmi útszakasz országszerte vizes, sónedves.

Télies útviszonyokra lehet számítani több alsóbbrendű úton Komárom-Esztergom, Somogy, Fejér és Nógrád megyében, továbbá a Tiszántúlon.

Sűrű köd miatt száz méter alatti a látótávolság Szeged térségében, míg Lenti, Szekszárd, Mohács, Szentes, Hódmezővásárhely, Gyomaendrőd és Mátészalka körzetében száz-háromszáz méter között alakul a belátható út hossza.

A hőmérséklet a Dunántúl nyugati részén mínusz 2 és plusz 2 fok között változik, keletebbre mínusz 10 és mínusz 3 fok közötti értékeket mérnek - írták.

Címkék: , időjárás, köd, tél

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: Stop önkény

Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.

2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld

A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este

Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.

2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld

MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió

Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.