Városlista
2026. május 21, csütörtök - Konstantin

Hírek

2018. Szeptember 25. 07:36, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Páncélszekrényeket törtek fel, 40 milliós kárt okoztak

Páncélszekrényeket törtek fel, 40 milliós kárt okoztak

A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte három férfi letartóztatását, akik a gyanú szerint cégirodákban páncélszekrényeket törtek fel és összesen 40 millió forint kárt okoztak

- közölte a Kecskeméti Törvényszék hétfőn az MTI-vel. A gyanú szerint egy 39 éves tápiósági, egy 50 éves és egy 25 éves tápiószecsői férfi - részben közösen - 2017 márciusa és 2018 áprilisa között összesen 18 alkalommal tört be különböző irodákba, és fosztotta ki azokat.

A bíróság döntését az ügyész, a két tápiószecsői férfi és védőik is tudomásul vették, az ő esetükben a végzés véglegessé vált. A harmadik férfi és védője a döntés ellen fellebbezett, arról a Kecskeméti Törvényszék dönt - olvasható a közleményben.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is

Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld

Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére

Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.

2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld

Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció

A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.