Hírek
2018. Június 03. 12:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu - fotó:pixabay
Összesen 49-szer adta el ugyanazt a telefont a csaló 17 éves

Üzletszerűen elkövetett csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség egy 17 éves nyíradonyi fiú ellen, aki az egyik internetes portálon keresztül csalt ki pénzt több sértettől.
A rendőrségen tavaly tavasszal tett feljelentést egy férfi, aki egy hibás mobiltelefont rendelt meg egy magánszemélytől 19 ezer forintért, azonban a telefon nem érkezett meg az eladó pedig elérhetetlenné vált.
A rendőrök a nyomozás során beazonosították az eladót, majd kihallgatták gyanúsítottként. A megalapozott gyanú szerint a fiatalkorú az ország egész területén 49 személy sérelmére követett el hasonló bűncselekményeket.
A nyomozást a Komlói Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan
Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.