Városlista
2025. október 5, vasárnap - Aurél

Hírek

2024. December 07. 08:50, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Orbán Viktor: a Patrióták Brüsszel egyetlen igazi ellenzéke; a hangunkra megremeg a brüsszeli elit

Orbán Viktor: a Patrióták Brüsszel egyetlen igazi ellenzéke; a hangunkra megremeg a brüsszeli elit

Orbán Viktor miniszterelnök péntek este a Karmelita kolostorban fogadta a Budapesten tanácskozó Patrióták Európáért uniós parlamenti képviselőcsoport tagjait -

- tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát irányító helyettes államtitkár.

A rendezvényen a miniszterelnök kifejtette: azért alapították meg a Patrióták pártszövetséget, hogy Európát újra erőssé tegyék.

Jó úton haladunk, hogy elérjük a célunkat; jelenleg a miénk a harmadik legnagyobb frakció az Európai Parlamentben, és esélyünk van arra, hogy ennek a ciklusnak a végére a legerősebbek legyünk
- mondta a Fidesz elnöke.

Akármerre tekintünk a világban, keletre vagy nyugatra, a szuverenista erők felemelkedését láthatjuk a választásokon. Már csak a brüsszeli erődöt kell bevennünk.

E célért sokat kell még harcolnunk. Harcolnunk kell a népeinkért, a szuverén nemzeteinkért, és az önálló Európáért - fogalmazott Orbán Viktor a köszöntőjében, hozzátéve: mi, patrióták vagyunk a brüsszeli elit egyetlen valódi ellenzéke, Európa új hangja, amelynek hallatán Brüsszel megremeg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 04. 09:11, szombat | Belföld

Orbán Viktor: az európai háborús stratégia egy délibáb

Az európai háborús stratégia tévedésen alapul, egy délibáb, össze fog omlani, súlyos következményei lesznek - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2025. Október 04. 09:10, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a Rheinmetall modern védelmi ipari központot létesít Zalaegerszegen

A Rheinmetall modern védelmi ipari fejlesztési és mérnöki központot létesít Zalaegerszegen nagyjából 3,7 milliárd forintos beruházással, nyolcvan, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.