Városlista
2025. szeptember 13, szombat - Kornél

Hírek

2011. Július 17. 07:45, vasárnap | Sport
Forrás: HírTV

Olimpiával állna talpra Japán

Olimpiával állna talpra Japán

Tokió is bejelentkezett a 2020-as nyári olimpia rendezésére. A Japán főváros, egyszer 1964-ben már adott otthont az ötkarikás játékoknak.

A Japán Olimpiai Bizottság elnöke azt mondta: legutóbb a II. világháború után bizonyították be, hogy talpra tudnak állni, a márciusi földrengés és szökőár sújtotta ország újra bizonyítana.

Tokió a 2016-os játékokra is jelentkezett, de végül alulmaradt Rio de Janeiróval szemben. A 2020-as olimpiára eddig Róma és Madrid pályázik, de Isztambul és Doha is gondolkodik a kandidáláson. A helyszínről 2013 szeptemberében döntenek. (da)

hírTV

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport

Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.

2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport

Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk

Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport

Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott

A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport

Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr

A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként