Hírek
2015. Szeptember 11. 13:03, péntek |
Bulvár
Forrás: MTI
Októberben kezdődik a harmadik Bridget Jones-film forgatása

Októberben kezdődik Nagy-Britanniában a harmadik Bridget Jones-film folytatása, amelyben Renée Zellweger és Colin Firth korábbi szerepét játssza, de Hugh Grant nem tér vissza a filmvászonra.
A Deadline.com arról számolt be, hogy Patrick Dempsey, a Grace klinika sztárja viszont beszáll a szereplőgárdába.
A Bridget Jones's Baby című film nem Helen Fielding harmadik Jones-regényén (Bolondulásig - Bridget Jones naplója 3.) alapul, a forgatókönyv az írónő újságcikkei nyomán készült. A szkriptet David Nicholls írta Fielding közreműködésével.
A harmadik regény sok vitát váltott ki a Bridget Jones-rajongók körében, mivel abban meghal Mark Darcy, akit a filmekben Firth alakított.
A vígjátékot Shanon Maguire rendezi, aki az első produkciót is jegyezte. A forgatás október 2-án kezdődik brit helyszíneken.
A Bridget Jones naplója és folytatása, a Mindjárt megőrülök! - Bridget Jones naplója 2. című könyvekből forgatott produkciók nagy kasszasikernek bizonyultak 2001-ben és 2004-ben. A harmadik epizódot 2009 óta tervezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.