Hírek
2019. Június 29. 11:24, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Negyvennyolc szabolcsi településen tart még a kárelhárítás
Negyvennyolc településen folynak még kárelhárítási munkálatok Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, egyre több helyen van ismét áram - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság megbízott szóvivője szombaton az MTI-vel.
Dudás Szilvia elmondta: körülbelül ötezer fogyasztási helyen nem működik még az áramszolgáltatás, háromszázhatvan tűzoltó dolgozik egyfolytában a csütörtöki vihar okozta károk felszámolásán. A megyei tűzoltók munkáját Baranya, Győr-Moson-Sopron, Zala, Komárom-Esztergom és Vas megyéből, valamint a Vajdaságból, Erdélyből és a Felvidékről érkezett önkénes egységek segítik.
Hozzátette: elsősorban a tetőszerkezetek ideiglenes helyreállítása, a megdőlt, gyökerestül kiborult, épületekre borult fák eltávolítása most a feladat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
