Hírek
2017. Szeptember 29. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Napsütéses idő várható a hétvégén

Napsütéses, száraz idő várható a hétvégén. Napközben többfelé még 20 Celsius-fok körüli meleg lehet, de a leghidegebb órákban néhol 3 fokig is hűlhet a levegő, sőt talaj menti fagy is lehet
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Szeptember utolsó napjaiban, pénteken és szombaton a legtöbb helyen több órára kisüt a nap, csapadék nem valószínű. Pénteken a leghidegebb órákban általában 4-11 fok lehet, de az ország keleti felén néhol 1-3 fokig is lehűlhet a levegő. Itt-ott gyenge talaj menti fagy sem kizárt. Szombaton 3 és 10 fok között alakulnak a minimumok. A maximumértékek pénteken 16 és 20 fok között, szombaton 18 fok körül alakulnak.
Vasárnap, október első napján is sok napsütés várható, csapadék nélkül. A legalacsonyabb hőmérséklet 3-8, a legmagasabb 17-20 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest