Hírek
2015. December 19. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Mentőket támadtak meg Budapesten

Megtámadott egy vélhetően drog hatása alatt lévő férfi egy mentőápolót és a mentőautó vezetőjét pénteken Budapesten.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) szóvivője az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, a 20 év körüli férfi először a mentőápolót fojtogatta, majd a mentőgépkocsi-vezető arcára mért ütéseket, mielőtt a rendőrök megfékezhették. A mentők nyolc napon belüli sérüléseket szenvedtek.
Hozzátette, az OMSZ napokban megbízott új főigazgatója azonnali intézkedéseket tervez a mentők biztonságának erősítésére, melynek érdekében szakértőket kért fel a lehetséges lépések kidolgozására.
Szerda este Tatán szintén a mentőautó vezetőjét és a mentőápolót támadták meg, miközben a támadó anyját vizsgálták. A férfi többször megütötte a mentőgépkocsi vezetőjét, majd lefejelte a kocsiból kiszálló mentőápolót is, aki orrcsonttörést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan
Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.