Városlista
2026. január 28, szerda - Károly,

Hírek

2023. Július 20. 07:43, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Megválik a Ferencváros Csercseszovtól, miután szégyenteljes vereséget szenvedtek

Megválik a Ferencváros Csercseszovtól, miután szégyenteljes vereséget szenvedtek

Kubatov Gábor klubelnök a saját Facebook-oldalán közölte, Sztanyiszlav Csercseszovval történt személyes megbeszélése eredménye, hogy nem dolgoznak tovább együtt.

"Végtelenül szégyellem magamat mindenki nevében. A mai meccs méltatlan volt a Ferencvároshoz. A konzekvenciákat hamarosan levonjuk. A szurkolóknak köszönök mindent" - írta egy órával korábban a klubelnök, azt követően, hogy a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjében, az első forduló hazai visszavágóján háromgólos vereséget szenvedett szerdán a feröeri KÍ Klaksvíktól és 3-0-s összesítéssel búcsúzott a legrangosabb európai kupasorozattól.

Az elnök és a vezetőedző közötti egyeztetésről és az együttműködés befejezéséről a fradi.hu is beszámolt, egyúttal jelezte, hogy a csapat irányítását ideiglenesen Máté Csaba veszi át.

Az 59 éves orosz tréner 2021 decembere óta irányította a Ferencvárost, mellyel az idén a bajnokság megnyerése mellett a nyolcaddöntőig jutott az Európa-ligában.

A Ferencváros hazai pályán háromgólos vereséget szenvedett a feröeri KÍ Klaksvíktól a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának szerdai visszavágóján, így 3-0-s összesítéssel búcsúzott a legrangosabb európai kupasorozattól.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport

Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe

A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport

Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel

Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.

2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport

A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként

Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.