Hírek
2017. December 30. 09:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Megszökött a házi őrizetből egy budapesti férfi, körözik
Megszökött házi őrizetéből egy 28 éves budapesti férfi szombat hajnalban, a rendőrség körözi - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A tájékoztatás szerint a férfi levágta a lábáról a nyomkövetőt, majd eltűnt a házi őrizet helyéül kijelölt XIII. kerületi, Népfürdő utcai lakásból.
A rendőrség a lakosság segítségét kéri, a férfi fényképét feltöltötték a police.hu oldalra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
