Hírek
2022. Március 30. 10:03, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megölte édesanyját egy salgótarjáni nő
Őrizetbe vették a rendőrök azt az 57 éves salgótarjáni nőt, aki több késszúrással megölte édesanyját.
Egy nő tett bejelentést kedden 15 óra 35 perckor, miszerint salgótarjáni lakásában holtan találta édesanyját.
A nyomozás adatai alapján a gyanú megalapozottá vált arra vonatkozóan, hogy a főkapitányságra előállított 57 éves nő a bejelentését megelőző napokban, otthonában őt meglátogató édesanyját több késszúrással megölte – közölte a rendőrség.
A nyomozók a salgótarjáni asszonyt emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
