Városlista
2025. június 23, hétfő - Zoltán

Hírek

2011. Július 24. 07:49, vasárnap | Bulvár
Forrás: Story Online

Meghalt Amy Winehouse

Meghalt Amy Winehouse

Amitől sokan féltek az elmúlt években, az most bekövetkezett - Amy Winehouse-t elvitték káros szenvedélyei.

Szombat délután holtan találták észak-londoni lakásában Amy Winehouse-t. A huszonhét éves énekesnő halálának pontos oka és a körülménye egyelőre nem ismert. Viszont több mint valószínű, hogy alkohol és drogfüggősége állhat vesztének hátterében. Az egyik legnagyobb tehetséggel lett kevesebb a világ.

A rendőrségi közlemény szerint a mentősök hívták őket Amy camdeni otthonába, miután találtak egy eszméletlen nőt, akit a helyszínen halottnak nyilvánítottak. A személyazonosságát a kiérkező járőrök erősítették meg.

A tragikus hírt egyelőre nem sikerült közölni az apjával, az egyetlen emberrel, aki igazán szerette, és minden körülmények között mellette állt. Mitch ugyanis egy New Yorkba tartó repülőn ül, hogy részt vegyen a helyi jazzfesztiválon.

Címkék: amy winehouse

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár

Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében

Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében

2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár

Végvári Janka lett Magyarország Szépe

Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.

2025. Június 20. 07:26, péntek | Bulvár

A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását

Az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) az Axiom 4 űrmisszió indításának újabb halasztásáról döntött a Nemzetközi Űrállomás működésének további elemzése érdekében csütörtökön – közölte az Axiom Space űrkutatási vállalat.