Hírek
2015. Június 04. 07:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Megerőszakoltak egy tizenöt éves lányt Battonyán
Bántalmaztak és megerőszakoltak egy tizenöt éves lányt Battonyán - erősítette meg a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a BEOL hírportál információját szerdán.
A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy battonyai férfi ellen - tájékoztatta Tordai Attila, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
A 23 éves J. M. a nyomozás eddigi adatai szerint május 13-án a háza előtt találkozott az utcájában lakó tizenöt éves lánnyal - ismertette. A férfi segítséget kért tőle, és behívta magához. A lány bement a házába, de amikor látta, hogy J. M. felesége nincs otthon, menekülni próbált. A gyanúsított azonban erőszakkal visszatartotta és akarata ellenére közösült vele.
A történtekről május 19-én érkezett bejelentés, azóta a rendőrség őrizetbe vette a férfit, majd a bíróság elrendelte az előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld
Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére
A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld
MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben
A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
