Hírek
2018. Június 05. 07:19, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Loris Karius agyrázkódás miatt kaphatott két potyagólt a BL-döntőben
Az alapos klinikai vizsgálatok szerint Loris Karius, a Liverpool FC német kapusa agyrázkódás miatt kaphatott két potyagólt a labdarúgó Bajnokok Ligája május 26-án rendezett döntőjében,
amit csapata 3-1-re elveszített a Real Madriddal szemben.
A Bostonban lévő Massachusetts Kórház honlapján megjelent hétfői közlemény szerint a játékos múlt csütörtökön átfogó kivizsgáláson esett át, és a diagnózis felállításában a kijevi mérkőzés felvételének megtekintése is segítette az orvosokat.
A finálé második félidejének elején, 0-0-s állásnál a címvédő spanyol csapat hátvédje, Sergio Ramos könyökkel keményen eltalálta a kapus halántékát, amikor a labda a közelben sem volt. Karius ezt követően az 51. percben megfogta az előreívelt labdát, majd ki akarta dobni, de a közelben álló Karim Benzema kinyújtott lábát találta el, amelyről a kapuba pattant, a 83. percben pedig Gareth Bale távoli, nem túl veszélyes kísérleténél nem tudta megfogni a labdát, amely kezéről a hálóba került.
A szakvélemény szerint bizonyítható, hogy a fejére kapott ütés azonnal térbeli vizuális zavarokat okozott, és bár maradandó károsodás nem történt, a tünetek egy része még a vizsgálatok időpontjában is érzékelhető volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 18. 07:24, kedd | Bulvár
Lajos Tamás: magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával
Magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával - mondta Lajos Tamás producer a Sárkányok Kabul felett című magyar film hétfői sajtónapján.
