Hírek
2017. Január 18. 11:16, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Klórmérgezés miatt kórházba került nyolc óvodás Vecsésen
Klórmérgezés gyanújával kórházba vittek nyolc óvodást és három felnőttet Vecsésen szerda délelőtt - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta, hogy egy családi ház udvarán kialakított fedett tanuszodához riasztották a hatóságokat a Kinizsi utcába.
A helyszínen korábban vegyi anyag szivárgott, amelynek beazonosítása folyamatban van, ennek érdekében kivonult a katasztrófavédelmi mobil labor - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
