Hírek
2025. Február 05. 07:48, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Kleinheisler László az osztrák élvonalba igazolt

Kleinheisler László válogatott labdarúgó az osztrák élvonalban szereplő Grazer AK csapatához igazolt kedden.
A klub honlapja szerint az 52-szeres válogatott támadó középpályás szerződése a tavaszi szezonra szól.
Dieter Elsneg sportigazgató kiemelte, Kleinheisler nemzetközi szinten is tapasztalt futballistának számít, aki ráadásul ismeri René Poms vezetőedző játékrendszerét, hiszen Eszéken már szerepelt az irányítása alatt.
A 30 éves játékos korábban a Videoton, a Puskás Akadémia, a Werder Bremen, a Darmstadt, a Ferencváros, a kazah FK Asztana, a horvát NK Osijek és Hajduk Split, legutóbb pedig a görög Panathinaikosz együttesében futballozott.
Bár ott volt a magyar válogatottban a tavaly nyári Európa-bajnokságon, és pályára is lépett, klubmérkőzésen legutóbb májusban szerepelt.
A Grazer AK a 12 csapatos osztrák bajnokság tabellájának 11. helyén áll.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:41, vasárnap | Sport
A Puskás Akadémia legyőzte a BL-selejtezőre készülő Ferencvárost
A Puskás Akadémia 2-1-re nyert a címvédő Ferencváros otthonában a labdarúgó Fizz Liga negyedik fordulójának szombat esti rangadóján.
2025. Augusztus 17. 08:39, vasárnap | Sport
Jó hangulatú egész napos gálával ünnepelte századik születésnapját a magyar bokszszövetség
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Sport
Kl-selejtező - Közel volt a bravúrhoz, de búcsúzott a Paks
A kupagyőztes Paks csütörtökön a hazai visszavágón ugyan 2-1-re legyőzte az ukrán Polisszja Zsitomirt a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, de 4-2-es összesítéssel így is kiesett a sorozatból.
2025. Augusztus 15. 07:58, péntek | Sport
Kl-selejtező - Bolla Bendegúz és a Rapid Wien lesz a Győr ellenfele
A Bolla Bendegúzt foglalkoztató osztrák Rapid Wien lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének utolsó körében.