Hírek
2015. Május 13. 07:15, szerda |
Belföld
Forrás: MTI/Fotó:gyermekvasut.hu
Kisiklott a gyermekvasút egy kocsija, nem sérült meg senki
Kisiklott a gyermekvasút utolsó kocsija kedden délután, nem sérült meg senki, de a baleset miatt szerdán nem jár a gyermekvasút - közölte a Mávinform kedd este az MTI-vel.
A közlemény szerint a Széchenyi-hegyi Gyermekvasút egyik vonatának utolsó kocsija Jánoshegy és Szépjuhászné állomás között siklott ki. A kocsiban nem voltak utasok.
A műszaki mentés és a vasúti pálya vizsgálata miatt szerdán a Gyermekvasút vonatai nem közlekednek. A forgalom újraindulásáról a Mávinform a MÁV-csoport honlapján ad tájékoztatást - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
