Hírek
2020. Január 21. 06:24, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ismét többfelé lesz sűrű köd
Az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfő este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésében azt írta:
estétől elsősorban az ország északi, északnyugati felén többfelé lehet sűrű (zúzmarás) köd képződésére számítani. Kedden délelőtt lassan javulnak csak a látási viszonyok a köddel borított tájakon, az ország nagy részén egész nap borult, párás idő lesz a jellemző. Helyenként előfordulhat ónos szitálás, hószállingózás is.
A sűrű köd veszélye miatt Budapestre, Pest, Baranya, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Somogy, Tolna és Veszprém megyére adtak ki figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint kedden a legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1 Celsius-fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet általában mínusz 1 és plusz 3 fok között, de a naposabb helyeken 5 fok körül alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
