Városlista
2026. július 7, kedd - Appolónia

Hírek

2019. Május 07. 12:55, kedd | Belföld
Forrás: mti/Fotó: noe.hu

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Ismét lehet pályázni a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) Családbarát önkormányzat díjára – közölte a szervezet az MTI-vel.

A NOE az elismeréseket 2006 óta olyan helyhatóságoknak adományozza, amelyek intézkedéseikkel, támogatásaikkal erősítik a családos közösségeket, könnyebbé téve ezzel a gyermeknevelést a hétköznapokban.

A közlemény szerint a pályázatra június 15-ig lehet jelentkezni e-mailben a noe@noe.hu, postai úton pedig az 1056 Budapest, Március 15. tér 8. címen. A díjakat szeptemberben adják át az Országházban.

Az elismerésre pályázhatnak a korábban már díjazott önkormányzatok is, hiszen a Családbarát önkormányzat díj nem egy örökös elismerés, hanem évről évre újra pályázható és elnyerhető az elmúlt év intézkedései alapján - írták.

A pályázatról további információ a https://noe.hu/csaladbarat-onkormanyzatok/ oldalon található.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről

Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.

2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit

A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.

2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld

Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett

Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.