Városlista
2026. május 25, hétfő - Orbán

Hírek

2012. Március 01. 14:15, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI

Inzultálta a diáklányokat?

Inzultálta a diáklányokat?

Kiskorú veszélyeztetésének gyanúja miatt nyomozást rendelt el Kecskeméten a városi ügyészség − tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

Gyugyi Csilla elmondta, hogy az ismeretlen tettes ellen − egy feljelentés alapján − indult nyomozást a Kecskeméti Rendőrkapitányság folytatja le. „Amíg a feljelentésben foglalt tényállítások kellően megalapozott, konkrét személyt terhelő adatokkal nem támaszthatóak alá, a nyomozás ismeretlen elkövetővel szemben folyik” − tette hozzá.

Az MTI úgy tudja, hogy az egyik kecskeméti középiskolába járó diáklányok szülei tettek feljelentést azért, mert állításuk szerint az egyik tanár hosszabb ideje inzultálja tanítványait.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 25. 15:00, hétfő | Kék hírek

Tüzet nyitott a Fehér Ház közelében egy fiatal férfi, a hatóságok lelőtték

Tüzet nyitott egy 21 éves Maryland állambeli férfi a Fehér Ház közelében szombaton, a Titkos Szolgálat embereivel kialakult tűzpárbajban a támadó meghalt.

2026. Május 24. 11:00, vasárnap | Kék hírek

Tiszaújvárosi robbanás - Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás

Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás a Mol tiszaújvárosi üzemének robbanása ügyében

2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek

24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél

Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön

2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit