Hírek
2022. Január 04. 11:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hatéves kislányt kellett megmenteni a Pilisben
Pilisi kiránduláson lett rosszul egy 6 éves kislány, a rendőrök levitték a hegyről és átadták a mentősöknek.
A pilisszántói körzeti megbízotthoz vasárnap érkezett a jelzés, hogy egy kislány a Pilis-tető közelében rosszul lett, segítségre van szükség – közölte a rendőrség.
A terület a rendőr körzetén kívül esett, azonban elég közel ahhoz, hogy minél előbb érjen a helyszínre. Ladó György főtörzsőrmester egy helybéli önkéntes tűzoltó társaságában azonnal útnak indult. A helyszínen a kislány édesanyja zaklatottan mesélte el, hogy gyermekével éppen sétálgattak, amikor rosszul lett és eszméletét vesztette.
Megmentői azonnal a szolgálati kocsiba ültették anyukát és gyermekét, riasztották a mentőszolgálat munkatársait. Mire a hegyről leautóztak már a mentősök várták őket, kivizsgálásra kórházba vitték a kislányt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
