Hírek
2018. Január 15. 17:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt a 48-as úton

Árokba borult kocsijával és meghalt egy ember a 48-as úton Nyírábrány közelében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta: a főút 26-os kilométerénél, Nyírábrány közelében hétfő délután három órakor lesodródott az útról egy gépkocsi, fának hajtott, és az egyedül utazó sofőr olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Az eddigi adatok szerint a férfi vezetés közben rosszul lett, és a mentők már nem tudták megmenteni az életét.
A mentés és helyszínelés idejére félpályás útlezárást rendeltek el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.