Hírek
2017. Október 09. 18:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gázolt a vonat Rácalmás és Dunaújváros között
Halálra gázolt egy férfit a vonat Rácalmás és Dunaújváros között hétfőn, Novajidrány és Hidasnémeti között pedig vonat ütközött teherautóval; mindkét vonalon 30-40 perces késésekre kell számítaniuk az utasoknak
- tájékoztatta Kavalecz Imre, a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t. Fejér megyében, Rácalmás és Dunaújváros között elgázolt egy embert a Déli pályaudvarról Dunaújvárosig közlekedő vonat. A hatósági intézkedések idején vonatpótló buszok viszik az utasokat. A Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vonalon 30-40 perces késésekre kell számítani.
Borsod megyében, Novajidrány és Hidasnémeti között a Miskolcról közlekedő személyvonat összeütközött egy teherautóval egy jól működő fénysorompóval ellátott vasúti átjáróban. A balesetben nem sérült meg senki. Ezen a szakaszon is pótlóbuszok viszik az utasokat, akiknek 30-40 perccel hosszabb menetidőre kell számítaniuk a Miskolc-Hidasnémeti vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
