Városlista
2025. szeptember 13, szombat - Kornél

Hírek

2011. Június 30. 07:49, csütörtök | Bulvár
Forrás: Story Online

Feltámasztották Dianát

Feltámasztották Dianát

Az egyik amerikai heti magazin azzal ünnepli Diana hercegnő ötvenedik születésnapját, hogy elképzelték milyen lenne ma, ha élne. Teszik mindezt többek közt egy sok vitát kiváltó fotóval.

 

Pénteken ünnepelné félszázadik születésnapját a Szívek Hercegnője, így valószínűleg az egész világon minden róla fog szólni. A legrendhagyóbb módon azonban mindenképp a Newsweek emel emléket a tragikus körülmények közt elhunyt Dianának. A magazin címlapján egy fotó látható a walesi hercegnőről, amin kissé megöregedve mosolyog menyével, Katalinnal. A digitális manipulált kép máris óriási visszhangot váltott ki, mert sokak szerint ez kegyeletsértő, és gúnyt űz Lady D halálából. A furcsa megemlékezéshez készült cikk azonban még érdekesebb. Tina Brown újságírónő ugyanis gyakorlatilag feltámasztotta Vilmos és Harry anyját, elképzelve, hogyan élne manapság. Brown szerin Gwyneth Paltrowhoz hasonlóan edzésmániás lenne, nem vetné meg a Botoxot, még kétszer elvált volna, és a New York-i sztárvilág krémjébe tartozna. A Facebook barátai között pedig ott lenne Michelle Obama, Bono a U2-ból, a Beckhamek és JK Rowling. Illetve utódja, Camilla, akivel rendezték volna a nézeteltérésüket, és közös képeikre Károly csak úgy dobálná a Like-okat. 

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 13. 09:25, szombat | Bulvár

Nemes Jeles László Árva című filmjét nevezi az Oscar-versenybe Magyarország

Nemes Jeles László legújabb alkotása, az Árva képviseli Magyarországot jövőre a legjobb nemzetközi filmért járó Oscar-díjért folyó versenyben - közölte a Nemzeti Filmintézet pénteken az MTI-vel.

2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár

Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza

A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.

2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár

Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm

Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár

Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára

Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét