Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2014. Június 16. 13:49, hétfő | Sport
Forrás: lvp

Felébredt Schumacher – elhagyta a kórházat

Felébredt Schumacher – elhagyta a kórházat

Felébredt a kómából Michael Schumacher hétszeres Formula–1-es világbajnok, menedzsere hivatalos közleménye szerint pedig el is hagyhatta a kórházat és megkezdődött a hosszúnak ígérkező rehabilitációja.

Michael Schumacher nincs már kómában, sőt elhagyta a grenoble-i klinikát, és elkezdi a hosszú rehabilitációt, közölte hivatalos közleményben Sabine Kehm. Schumacher menedzsere hozzátette, a család nem győzi köszönni az orvosok, az ápolók és a terapeuták segítségét.

Rengeteget dolgoztak, különösen az első időszakban. Mindenkinek köszönjük a segítséget és jókívánságokat” – olvasható a közleményben, melyben a család hangsúlyozza, hogy a rehabilitáció a nyilvánosság kizárásával történik, ezért mindenki megértését kérik.

A német Bild mindemellett beszámolt arról is, hogy Schumacher képes kommunikálni a környezetével, elsősorban feleségével, Corinnával és gyerekeivel. A rekorder pilóta rehabilitációja a lausanne-i egyetemi kórházban zajlik majd.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán

A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.

2026. Március 13. 07:23, péntek | Sport

Európa-liga - Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben

A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába a jövő szerdai visszavágóra.

2026. Március 12. 10:00, csütörtök | Sport

Európa-liga - Keane: papíron esélyesebb a Braga, de nyerni akarunk

2026. Március 11. 10:00, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - Egygólos előnyben Sallaiék Szoboszlaiékkal szemben

Sallai Roland csapata, a Galatasaray hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.