Hírek
2017. Május 09. 19:40, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Fagyra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat
Két nappal a fagyosszentek előtt fagyra figyelmeztet az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán.
Mint kifejtették: sarkvidéki eredetű hideg levegő érte el a Kárpát-medencét. Ennek hatására a szerda hajnalban több helyen talajmenti fagyra kell számítani, de 2 méteres magasságban is helyenként - az Északi-középhegység völgyeiben, a Nyírségben, illetve a Dunántúl nyugati felén - fagypont alá hűlhet a levegő.
Az előrejelzés szerint szerdán több órára kisüt a nap, a legtöbb napsütés a déli országrészben várható. Csapadék nem valószínű. Napközben helyenként északon, északnyugaton megélénkül a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 5 Celsius-fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet 11-17 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
