Hírek
2011. December 04. 07:54, vasárnap |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr
Ezúttal Kováts Vera búcsúzott az X-Faktorból - VIDEÓ

Kováts Vera és Baricz Gergő kapta szombaton a legkevesebb nézői szavazatot, így nekik kellett párbaj-dalt énekelni az este folyamán.
Elsőként Kováts Vera énekelhette el párbaj-dalát, egy Mylie Cyrus slágert. Baricz Gergő az Aerosmith Dream On című dalával küzdött a bennmaradásért.
A mentorok értékelték a versenyzőket. Keresztes Ildikó az egyik legtehetségesebb embernek nevezte Baricz Gergőt és élete egyik nagy ajándékának. Kováts Verát viszont még nyersnek tartja, ezért őt küldte haza. Feró leszidta mindkét párbajozót, majd Gergőt küldte haza. Malekben mindkét énekes nagy nyomot hagyott, de Verának szívesebben írna dalokat, szívesebben hallgatná a lemezét, ezért Gergőt küldte haza. Geszti imádja Verát, de ő is gyengének tartotta a párbaj-dalokat, végül kimondta, hogy Verát küldi haza. A nézők döntöttek, Ördög Nóra borítékot bontott, a közönség pedig Baricz Gergőt akarja ezentúl is látni. Kováts Verának kellett távoznia.
(Fotó: RTL Klub)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár
Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében
Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében
2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár
Végvári Janka lett Magyarország Szépe
Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.
2025. Június 21. 09:07, szombat | Bulvár
Heten vehettek át életműdíjakat a Magyar Mozgókép Fesztiválon
2025. Június 20. 07:26, péntek | Bulvár
A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását
Az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) az Axiom 4 űrmisszió indításának újabb halasztásáról döntött a Nemzetközi Űrállomás működésének további elemzése érdekében csütörtökön – közölte az Axiom Space űrkutatási vállalat.