Hírek
2017. Április 24. 15:12, hétfő |
Bulvár
Forrás: MTI - fotó:illusztráció
1300 kilométert vezetett egyedül egy 12 éves fiú Ausztráliában

Ezerháromszáz kilométert vezetett egyedül egy 12 éves fiú Ausztráliában, mielőtt a rendőrök vasárnap lekapcsolták volna, mivel az autó egyik lökhárítója leszakadt.
A fiú a keleti parton fekvő Kendallból indult útnak, és Ausztráliát átszelve a 4100 kilométerrel arrébb fekvő Perthbe tartott. A közlekedési rendőrök vasárnap reggel kiszúrták, hogy az egyik lökhárítót maga után húzza az autója. Ekkor már az út harmadát megtette, a Barrier autóúton járt egy bányaváros, Broken Hill közelében - közölték a helyi hatóságok.
A rendőrség őrizetbe vette a fiút. A közleményükből azonban nem derült ki, hogy a jogosítvány nélkül vezető gyerek miért kelt útra, tankolt-e útközben és vádat emelnek-e ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.