Hírek
2018. Május 20. 15:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Elfogták a zabari emberölés gyanúsítottját

A rendőrök rövid időn belül beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 23 éves férfit.
Május 19-én 1 óra 45 perckor érkezett a bejelentés, miszerint egy férfit Zabaron, az utcán megöltek.
A rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeként beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 23 éves domaházai lakost.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a férfi a bejelentést megelőző időben Zabar településen, az utcán – hangos szóváltást követően – a nála lévő bajonettel bántalmazta a 28 éves sértettet, aki ennek következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a 23 éves férfit emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld
Megújul a pápateszéri Kurali-malom
2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai
Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld
Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt
Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat