Hírek
2018. Április 21. 10:46, szombat |
Bulvár
Forrás: mti
Életrajzi film készül Elton Johnról

A Paramount stúdióban készül a Rocketman című, Elton Johnról szóló életrajzi film, amelynek főszerepét a Kingsmanből ismerős Taron Egerton alakítja.
A film Elton életét a Királyi Zeneakadémián eltöltött tanulóévektől a 70-es, 80-as években felívelő rocksztárkarrieren át a 90-es években elért nemzetközi szupersztárságig követi. A Rocketman felidézi majd a zenész alkohol- és drogfüggőségét és gyógyulását is.
A produkció rendezője Dexter Fletcher, aki Egertonnal az Eddie, a sas című filmen dolgozott együtt korábban.
A producerek között szerepel Rocket Pictures cégével David Furnish és Elton John, továbbá Matthew Vaughn is, aki a Kingsman: Az aranykör című filmet rendezte, amelyben a rocksztár is szerepelt.
A Rocketman előkészítése évekkel ezelőtt kezdődött. Eredetileg Michael Gracey rendezte volna.
A The Hollywood Reporter szerint Egerton maga fogja elénekelni Elton John ismert dalait a filmben, a színész már énekelt fel számokat az Abbey Road-i stúdióban.
Furnish szerint Elton John arra bíztatta Egertont, hogy ne másolja őt, ne gondolja, hogy pontosan úgy kell énekelnie, ahogy ő adja elő dalait. Az a legfontosabb, hogy a "szellemét testesítse meg" - tanácsolta a fiatal színésznek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár
Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében
Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében
2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár
Végvári Janka lett Magyarország Szépe
Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.
2025. Június 21. 09:07, szombat | Bulvár
Heten vehettek át életműdíjakat a Magyar Mozgókép Fesztiválon
2025. Június 20. 07:26, péntek | Bulvár
A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását
Az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) az Axiom 4 űrmisszió indításának újabb halasztásáról döntött a Nemzetközi Űrállomás működésének további elemzése érdekében csütörtökön – közölte az Axiom Space űrkutatási vállalat.