Hírek
2017. November 22. 10:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dübörög a karácsonyi szezon a játékboltokban
Már november elején elkezdődött a karácsonyi vásárlás, az az időszak, amely a játékpiacon az éves forgalom 60-70 százalékát adja - mondta Borhi János, a Formatex Kft. ügyvezetője a Világgazdaságnak.
A lap szerdai számában elmondta, míg év közben 3-5 ezer forint az átlagos vásárlói kosárérték, addig az ünnepek közeledtével 8-10 ezer forint, a webáruházban pedig 12 ezer forint.
Úgy vélte, egyre jelentősebb az internetes értékesítés szerepe, ám még sokáig fontos marad, hogy a gyerekek megfoghassák, kipróbálhassák a játékokat a boltokban. Ezzel együtt az online szegmens növekedése idén is kétszámjegyű lehet az ügyvezető szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
