Hírek
2011. Október 07. 14:13, péntek |
Külföld
Forrás: HírTV
Döbbenetes reakcióhullámot váltott ki
Az Apple-alapító Steve Jobs halálhíre minden idők legnagyobb online reakcióhullámát váltotta ki. Egy másodperc alatt 10 ezer bejegyzést írtak az egyik, csiripelésről ismert közösségi portálon.
Olyan eseményeket utasított maga mögé a rangsorban, mint az amerikai énekes Beyonce gyermekáldásáról, vagy a női foci-vb-n aratott Japán győzelemről szóló hírt. Osama bin Laden halálát 5 ezren kommentálták másodpercenként.
Tavaly egyébként átlagosan 600 rövid bejegyzést tettek közzé egy másodperc alatt, százzal többet, mint Michael Jackson 2009-es haláláról. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 12:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre
Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre szerdán - közölte a Központi Parancsokság (CENTCOM).
2026. Július 08. 17:00, szerda | Külföld
Donald Trump: Törökország visszakerülhet az amerikai F-35-ös programba
2026. Július 08. 15:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: az európai autóipar életveszélyben van
Az európai autóipar életveszélyben van, már nemcsak az autógyártók és a beszállítók, hanem a teljes ellátási lánc óriási nyomás alatt áll, és több millió munkahely jövője forog kockán
