Hírek
2012. Augusztus 08. 11:36, szerda |
Sport
Forrás: MTI Fotó: Kollányi Péter
Aranyérmes a Dombi, Kökény kajakpáros
A Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakpáros aranyérmet nyert 1000 méteren szerdán a londoni olimpián.
Az Európa-bajnok magyar duó kiválóan rajtolt, féltávig a svédek mögött haladt, aztán amikor a német és a portugál egység hosszú hajrát nyitott, s nagyon megközelítette az élen haladó két párost, Dombiék is megindították a hajót. A finis rendkívül izgalmasan alakult, ugyanis a magyarok megelőzték a svédeket, csakhogy a portugálok is, akik egyre közelebb értek hozzájuk, de a célig is maradt pár centi előnye a magyar kettősnek.
A Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakos páros Magyarország ötödik aranyérmét és tizedik dobogós helyét szerezte a londoni játékokon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 14:00, péntek | Sport
Roland Garros - Fucsovics Grand Slam-döntőssel kezd, Bondár ismét Szvitolinát kapta
Fucsovics Márton a 2021-ben wimbledoni döntős Matteo Berrettini ellen kezd a vasárnap rajtoló francia nyílt teniszbajnokságon.
2026. Május 21. 07:13, csütörtök | Sport
Európa-liga - Az Aston Villa legyőzte a Freiburgot a döntőben
Az Aston Villa 3-0-ra legyőzte az SC Freiburgot a labdarúgó Európa-liga szerda esti döntőjében, Isztambulban.
2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport
Az akarat diadala
Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.
2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport
Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra
A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.
