Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2018. Március 08. 14:55, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

Aknába esett nőt mentettek Lothárdon

Aknába esett nőt mentettek Lothárdon

A rendőrök és a tűzoltók közösen emelték ki a súlyos sérüléseket szenvedett idős asszonyt csütörtökön Lothárdon.

Egy nő kért segítséget a rendőrségtől csütörtökön délben azért, mert egyedül élő idős rokonának házához érve segélykiáltásokat hallott, majd az idős asszonyt a ház udvarán lévő vízóraaknában találta meg.

A perceken belül helyszínre érkező rendőrök egyike, a 82 éves asszonyhoz lemászott az aknába, és elsősegélyben részesítette, azonban kiemelni vagy mozdítani nem merte, mivel az asszony a bordáit fájlalta. A rendőr levette a vizes kabátot a nőről, majd hővédő fóliát terített rá.

A súlyos sérüléseket szenvedő nőt a tűzoltók és a rendőrök beülőheveder segítségével emelték ki az aknából, majd a mentők kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t

2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld

Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet

Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld

Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar

Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.